Megjelent a rendelet: ekkora béremelést kapnak a pedagógusok

Csütörtökön jelent meg a Magyar Közlönyben a pedagógusok béremeléséről szóló kormányrendelet. A dokumentum szerint a kormány célja, hogy a pedagógusok átlagbére elérje a diplomás átlagbér 80 százalékát, összhangban az Európai Unióval kötött megállapodással.

Megjelent a rendelet: ekkora béremelést kapnak a pedagógusok

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!