Riasztották a mentőcsapatot: eltévedt egy külföldi turista a visegrádi erdőben
A turista a visegrádi Salamon-toronytól indult körtúrára, ám nem készült fel megfelelően az útra, és a napját sem tervezte meg elég körültekintően.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A turista a visegrádi Salamon-toronytól indult körtúrára, ám nem készült fel megfelelően az útra, és a napját sem tervezte meg elég körültekintően.
- Hirdetés -