Öngyilkosságot kísérelt meg egy férfi: a beregszászi mentősök megmentették az életét
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben A Beregszászi Mentőállomás munkatársai gyors és szakszerű ellátással mentették meg egy súlyos állapotban lévő ember életét. A beteget stabilizálták, majd kórházba szállították. Hirdetés
- Hirdetés -
