A márkák, akik nem fizettek a Foci VB-ért, bemennek az ablakon
A labdarúgó-világbajnokság a világ egyik legértékesebb marketingfelülete, ahol a hivatalos szponzorok dollárszázmilliókat fizetnek azért, hogy logójuk a torna része lehessen. Ennek ellenére idén is számos olyan vállalat került a figyelem középpontjába, amely egyetlen fillért sem fizetett a FIFA-nak – mégis milliók beszélnek róluk. A jelenséget a marketingszakma ambush marketingnek, vagyis „gerillaszponzorációnak” nevezi. A torna egyik […]
- Hirdetés -
