Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Russell reagált a Verstappen-pletykákra: „Jövőre is itt leszek!”

George Russell határozottan kijelentette, hogy jövőre is a Mercedes Forma-1-es csapatánál versenyez, ezzel pedig gyakorlatilag lehűtötte azokat a találgatásokat, melyek Max Verstappen esetleges brackley-i érkezéséről szólnak. Russell reagált a Verstappen-pletykákra: „Jövőre is itt leszek!”

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu