Alapos fejlesztési csomaggal érkezett meg az Osztrák Nagydíj hétvégéjére a Red Bull istállója, a pénteki szabadedzések alapján Max Verstappen azonban nem elégedett. Szerinte továbbra is hátrányban vannak a legjobbakhoz képest. Verstappen egyelőre nem elégedett a továbbfejlesztett Red Bull-lal
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ