George Russell határozottan kijelentette, hogy jövőre is a Mercedes Forma-1-es csapatánál versenyez, ezzel pedig gyakorlatilag lehűtötte azokat a találgatásokat, melyek Max Verstappen esetleges brackley-i érkezéséről szólnak. Russell reagált a Verstappen-pletykákra: „Jövőre is itt leszek!”
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ