„Ha ránézünk, egy aranyos nagymamát látunk” – szomszédok beszéltek az RTL-nek a tápiószőlősi kettős gyilkosság gyanúsítottjáról
Hétfőn fogták el a 64 éves nőt, akit a rendőrség azzal gyanúsít, hogy két hét alatt két idős embert is megölt Tápiószőlősön. A nyomozók szerint egyik áldozata holttestét szőnyegbe csavarta, majd napokig együtt élt vele a házban, a másik áldozatot pedig a fészerben ásta el. A nő két éve állatkínzás miatt vált ismertté, amikor állatvédők több mint 150 kutyát találtak nála. Az RTL Híradónak azt mondták: már akkor is agresszívnek látták.
- Hirdetés -
