Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Neymar a visszatéréséről beszélt

„Csaknem három év után sikerült visszatérnem a válogatottba. Nagyon elégedett, boldog és meghatott vagyok. Egyedül sírtam az öltözőben, mert óriási megkönnyebbülés volt újra átélni mindezt. Mindig is az volt az álmom, hogy a válogatott mezét viselhessem és világbajnokságon szerepelhessek.”

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu