„Csaknem három év után sikerült visszatérnem a válogatottba. Nagyon elégedett, boldog és meghatott vagyok. Egyedül sírtam az öltözőben, mert óriási megkönnyebbülés volt újra átélni mindezt. Mindig is az volt az álmom, hogy a válogatott mezét viselhessem és világbajnokságon szerepelhessek.”
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport