Neymar a visszatéréséről beszélt

„Csaknem három év után sikerült visszatérnem a válogatottba. Nagyon elégedett, boldog és meghatott vagyok. Egyedül sírtam az öltözőben, mert óriási megkönnyebbülés volt újra átélni mindezt. Mindig is az volt az álmom, hogy a válogatott mezét viselhessem és világbajnokságon szerepelhessek.”

Neymar a visszatéréséről beszélt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!