Már minden hatodik magyar kipróbálta a qvik fizetést
Másfél évvel azután, hogy a SimplePay elsők között vezette be a qvik azonnali átutaláson alapuló fizetési megoldást, a magyar felnőtt lakosság 16 százaléka már ki is próbálta – derül ki a SimplePay Zrt. megbízásából készített, reprezentatív felmérésből. A tapasztalattal rendelkezők közel kétharmada a jövőben is ezt a fizetési módot választja, ők a gyorsaságot, a kényelmet jelölik meg fő vonzerőként.
- Hirdetés -
