Már a magyarok is egyre inkább digitálisan fizetnek külföldi utazásaik során
Öt éves csúcsot döntött a külföldre utazó magyar túristák száma, idén pedig a növekedés folytatódik, ami az utazási szezon előtt reflektorfénybe állítja a magyarok külföldi fizetési szokásait. A Mastercard kutatása szerint a digitalizáció itt is hódít: a többség valamilyen digitális megoldással fizet a külföldön (vagy külföldről) igénybe vett termékekért és szolgáltatásokért.
- Hirdetés -
