Anglia leállt a hőrekord közepette, és a héten megint rekord dőlhet
Angliában szerdán megdőlt meg a statisztika kezdete óta mért júniusi hőrekord, de a prognózis szerint a csütörtök és péntek még melegebb lesz. A hőség miatt több száz iskolát bezártak és a közlekedéstől is eltanácsolták a lakosokat. Az Európát sújtó kánikula nyomán Franciaországban baromfik tömegei pusztultak el.
- Hirdetés -
