Megválasztották az IFOAM Organics Europe új igazgatóságát
Az IFOAM Organics Europe tagjai június 24-én megválasztották az új igazgatótanácsot a 2026–2029-es mandátumra. A szervezet elnökének Drexler Dórát, a magyar ÖMKi képviselőjét nevezték ki, míg az alelnöki tisztségeket Jérôme Cinel (a francia Interbio Nouvelle-Aquitaine képviselője) és Marian Blom (a holland Bionext képviselője) töltik be. A szervezet közgyűlésén az európai ökológiai élelmiszer- és mezőgazdasági mozgalom […] A Megválasztották az IFOAM Organics Europe új igazgatóságát bejegyzés először Agrotrend-én jelent meg.
- Hirdetés -
