Jó hír a sofőröknek: nem járna pénzbüntetés, ha otthon marad a jogosítvány
A szenátus elfogadott egy törvénytervezetet, amely eltörölné a bírságot azok számára, akik közúti ellenőrzéskor nem tudják felmutatni a jogosítványukat vagy a gépjármű forgalmi engedélyét.
- Hirdetés -
