Jó hír a sofőröknek: nem járna pénzbüntetés, ha otthon marad a jogosítvány

A szenátus elfogadott egy törvénytervezetet, amely eltörölné a bírságot azok számára, akik közúti ellenőrzéskor nem tudják felmutatni a jogosítványukat vagy a gépjármű forgalmi engedélyét.

Jó hír a sofőröknek: nem járna pénzbüntetés, ha otthon marad a jogosítvány

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Maszol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!