Visszatért Diósgyőrbe Molnár Gábor
Rutinos támadót igazolt a DVTK: Molnár Gábor kettő híján kétszáz élvonalbeli mérkőzésen lépett pályára, és 2020 tavaszától 2022 nyaráig már szerepelt piros-fehérben.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Rutinos támadót igazolt a DVTK: Molnár Gábor kettő híján kétszáz élvonalbeli mérkőzésen lépett pályára, és 2020 tavaszától 2022 nyaráig már szerepelt piros-fehérben.
- Hirdetés -