Rutinos támadót igazolt a DVTK: Molnár Gábor kettő híján kétszáz élvonalbeli mérkőzésen lépett pályára, és 2020 tavaszától 2022 nyaráig már szerepelt piros-fehérben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Amíg Élek Én
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!