Visszatért Diósgyőrbe Molnár Gábor

Rutinos támadót igazolt a DVTK: Molnár Gábor kettő híján kétszáz élvonalbeli mérkőzésen lépett pályára, és 2020 tavaszától 2022 nyaráig már szerepelt piros-fehérben.

Visszatért Diósgyőrbe Molnár Gábor

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Amíg Élek Én

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!