Bornai Tibor: A változást, ami az országban lezajlott, úgy élem meg, hogy az utolsó húsz-harminc évem rendben lesz

A KFT énekes-billentyűse szerint az egykori frontember Laár András nélkül is jól mennek a koncertek, kapcsolatuk teljesen megszakadt.

Bornai Tibor: A változást, ami az országban lezajlott, úgy élem meg, hogy az utolsó húsz-harminc évem rendben lesz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!