30 fok felett máshogy kell használni a hűtőt: ezekre figyelj, ha nem akarod kidobni az ételt

Kánikulában a hűtőszekrény nemcsak kényelmi eszköz, hanem az élelmiszerbiztonság egyik legfontosabb védelmi pontja. A nagy melegben több olyan étel is hűtőbe kerülhet átmenetileg, amelyet máskor inkább szobahőmérsékleten tartanánk.

30 fok felett máshogy kell használni a hűtőt: ezekre figyelj, ha nem akarod kidobni az ételt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk Rúzs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!