Újabb bajnoki címért indul a magyar autóverseny-csapat

A Széchenyi István Egyetem hallgatói csapata az idei Shell Eco-maratonon sorozatban ötödször hódítaná el Európa legnagyobb energiahatékonysági versenyének trófeáját.

Újabb bajnoki címért indul a magyar autóverseny-csapat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Vezess

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!