Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Az SZDSZ-alapító Pető Iván üzent Orbán Viktornak: „Elbízta magát a Fidesz, aztán...”

A néhai Szabad Demokraták Szövetségének (SZDSZ) alapítója szerint a Fidesz hatósági felszámolása legitim lenne, ám mégsem fog rá sor kerülni, mert a Tisza Párt nem szeretné, hogy tovább erősödjön a Mi Hazánk. Pető Iván szerint a Fidesz legnagyobb hibája az volt, hogy a 16 év kormányzás alatt elbízta magát, amikor pedig a választások előtt már látta, hogy nagy a baj, nem mert igazán kemény eszközökhöz nyúlni.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu