A Megafon sírgödre felett
Egyáltalán nem lassan, hanem hatalmas robajjal dől rá a Fideszre eddigi médiája. Becsukják egyik első számúnak tekintett propagandaistálójukat, a: Megafont is, értesült a Media1 portál. Kihúzták Bohárék alól a szőnyeget A Megafon stábját 2020 nyarán kezdték el felépíteni: NER-es harcosokat kerestek, akiknek ingyenes képzést tartottak a propagandistává váláshoz, mondván „a jobboldalnak szüksége van rád”. A […]
- Hirdetés -
