Őrizetbe vették Fonyód volt polgármesterét, 150–300 millió forintos kifizetéseket vizsgálnak
Őrizetbe vették Hidvégi Józsefet, Fonyód korábbi fideszes polgármesterét és a fiát a város önkormányzati cégéhez köthető ügyben. A volt városvezetőt 72 órára vették őrizetbe, a fiát gyanúsítotti kihallgatás után szabadon engedték.
- Hirdetés -
