Szinva-szennyezés: a polgármester szerint komoly vízminőségromlás történt

A Szinva-patak elszíneződése jelentős jelentős vízminőségromlással járt – erről Tóth-Szántai József, Miskolc polgármestere írt a közösségi oldalán. A szennyezés toxikus hatással volt az élővilágra, bár a szakemberek szerint a halak nagy része szerencsére még időben el tudott úszni. A városvezető szerint a vizsgálatoknak választ kell adniuk arra is, hosszabb távon hogyan érintik a történtek a patak egész élővilágát.

Szinva-szennyezés: a polgármester szerint komoly vízminőségromlás történt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!