Őrizetbe vették Fonyód volt polgármesterét, 150–300 millió forintos kifizetéseket vizsgálnak

Őrizetbe vették Hidvégi Józsefet, Fonyód korábbi fideszes polgármesterét és a fiát a város önkormányzati cégéhez köthető ügyben. A volt városvezetőt 72 órára vették őrizetbe, a fiát gyanúsítotti kihallgatás után szabadon engedték.

Őrizetbe vették Fonyód volt polgármesterét, 150–300 millió forintos kifizetéseket vizsgálnak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk Rúzs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!