„Két napot nem bírunk ki egy jó veszekedés nélkül” – Marsi Anikóék házassága a válás szélére sodródott
Marsi Anikó és férje, Gyarmati Gábor házassága az elmúlt hónapokban komoly próbatételeken ment keresztül, és nem titkolják, hogy a kapcsolatukban a rózsaszín köd már rég felszállt. A januárban közzétett videó, amelyben Gyarmati bejelentette, hogy „Válunk, sajnálom!”, sokakat meglepett, és találgatásokra adott okot. A férj akkor azt mondta, felesége jobbat érdemel, mint ő, és az önismeret útjára kell lépnie, miközben a magánéletükről nem kíván nyilatkozni.
- Hirdetés -
