Japánban is pánik tört ki: válságstábot állítottak fel a reggeli 7,2-es földrengés miatt

Erős, 7,2-es magnitúdójú földrengés rázta meg Japán északkeleti részét csütörtök reggel, helyi idő szerint 7.30-kor. A rengés epicentruma Ivate prefektúra partvidéke előtt, mintegy 50 kilométeres mélységben volt, és a legerősebben Aomori prefektúrában érezték, ahol a japán szeizmikus skálán 6-os erősséget mértek. Ez az intenzitás olyan erős, hogy az emberek nem képesek állva maradni, a bútorok elmozdulnak vagy felborulnak, ám cunamiriadót nem adtak ki, és jelentős károkról vagy sérülésekről sem érkezett hír.

Japánban is pánik tört ki: válságstábot állítottak fel a reggeli 7,2-es földrengés miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!