Normális, ha nem vagyunk éhesek a kánikulában
Ennek okai lehetnek a nagy mennyiségű folyadék fogyasztása, a lassabb emésztés, és a szervezet hűtőmechanizmusai is.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Ennek okai lehetnek a nagy mennyiségű folyadék fogyasztása, a lassabb emésztés, és a szervezet hűtőmechanizmusai is.
- Hirdetés -