Ennél kínosabban nemigen ment félre levél idén Hajdú-Biharban
Nagyot nyelt a vármegyei rendőrség sajtóirodája, amikor megnyitotta reggel a levelezést.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Nagyot nyelt a vármegyei rendőrség sajtóirodája, amikor megnyitotta reggel a levelezést.
- Hirdetés -