Ennél kínosabban nemigen ment félre levél idén Hajdú-Biharban

Nagyot nyelt a vármegyei rendőrség sajtóirodája, amikor megnyitotta reggel a levelezést.

Ennél kínosabban nemigen ment félre levél idén Hajdú-Biharban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!