Minden idők legnagyobb nyereségét söpörték be tavaly a hazai bankok
Minden idők legnagyobb nyereségét érte el 2025-ben a román bankszektor – írja az economedia.ro az Országos Makroprudenciális Felügyeleti Bizottság (CNSM) jelentése alapján.
- Hirdetés -
