A leváltásáról szóló viták közepette nevezett ki új elnökhelyettest Sulyok Tamás
Sulyok Tamás köztársasági elnök július 1-jei hatállyal Gyarmathy Juditot nevezte ki a Kúria elnökhelyettesévé. A kinevezés a Kúria elnökének javaslatára történt, a döntés a Magyar Közlöny keddi számáb ...
- Hirdetés -
