Drámai helyzetbe került a nagy múltú NB III-as futballklub
Ismét nehéz helyzetbe került a dunaújvárosi futball. A Dunaújváros FC közösségi oldalán tájékoztatta a nyilvánosságot, hogy anyagi gondok miatt az NB III-as labdarúgócsapat jelen állás szerint nem fog elindulni a következő idényben. A klubnál reménykednek azért, hogy a közeljövőben találnak olyan megoldást, ami lehetővé teszi a folytatást.
- Hirdetés -
