A leváltásáról szóló viták közepette nevezett ki új elnökhelyettest Sulyok Tamás

Sulyok Tamás köztársasági elnök július 1-jei hatállyal Gyarmathy Juditot nevezte ki a Kúria elnökhelyettesévé. A kinevezés a Kúria elnökének javaslatára történt, a döntés a Magyar Közlöny keddi számáb ...

A leváltásáról szóló viták közepette nevezett ki új elnökhelyettest Sulyok Tamás

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!