Kíméletlenül szedi az áldozatait az extrém hőség Franciaországban
Eddig 18 ember halt meg Franciaországban, köztük két gyermek, akiket egy forró autóban hagytak. Hőhullám sújtja egész Európát, aminek következtében hétfőn több városban is megdőlt a hőmérsékleti rekord. Számos madárfaj is veszélybe került az extrém meleg miatt.
- Hirdetés -
