Sikeresen zajlott le a Múzeumok Éjszakája a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeumban
A békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum idén is gazdag programkínálattal csatlakozott az országos Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozathoz. Az intézmény délutántól egészen éjfélig várta a látogatókat az állandó és időszaki kiállításokhoz kapcsolódó előadásokkal, tárlatvezetésekkel, valamint a foci vb-hez és az Eltűnt szigeteink dinoszauruszai című tárlathoz készült aktivitásokkal. A rendezvény délután öt órakor vette kezdetét a múzeum udvarán és belső tereiben. Ezen az estén a Munkácsy-hoz hasonló intézmények egy picit önmagukat is ünneplik – árulta el dr. Bácsmegi Gábor múzeumigazgató. A világbajnokság tiszteletére az udvaron többféle focis feladat várta a kicsiket-nagyokat, az este folyamán még a két egyetemi előadó is kísérletet tett egy-egy édesség […] A Sikeresen zajlott le a Múzeumok Éjszakája a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeumban nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.
- Hirdetés -
