Félmillióba került Miskolcon a soron kívüli műtét: sokkoló, ami utána kiderült
Másfél-másfél millió forintos pénzbüntetésre ítélte a Miskolci Törvényszék azt a két orvost, akik hálapénzt fogadtak el egy idős asszony térdprotézis-műtétének előrehozásáért, de a megvesztegetőt is megbüntették.
- Hirdetés -
