Másfél-másfél millió forintos pénzbüntetésre ítélte a Miskolci Törvényszék azt a két orvost, akik hálapénzt fogadtak el egy idős asszony térdprotézis-műtétének előrehozásáért, de a megvesztegetőt is megbüntették.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiskegyed