Megint áll a bál Londonban – miért cserél miniszterelnököt a Munkáspárt?
Tíz év alatt hat miniszterelnököt fogyasztott el Nagy-Britannia, most éppen a munkáspárti Keir Starmer kénytelen távozni a posztjáról. De miért?
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Tíz év alatt hat miniszterelnököt fogyasztott el Nagy-Britannia, most éppen a munkáspárti Keir Starmer kénytelen távozni a posztjáról. De miért?
- Hirdetés -