Tíz év alatt hat miniszterelnököt fogyasztott el Nagy-Britannia, most éppen a munkáspárti Keir Starmer kénytelen távozni a posztjáról. De miért?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Privátbankár
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!