Méltatlannak érzik a helyzetüket, ismét sztrájkba kezdenek a dél-koreai cég pécsi és fehérvári dolgozói
A dél-koreai cég nem volt hajlandó a bérfejlesztés felülvizsgálatára. Méltatlannak érzik a helyzetüket, ismét sztrájkba kezdenek a dél-koreai cég pécsi és fehérvári dolgozói
- Hirdetés -
