Méltatlannak érzik a helyzetüket, ismét sztrájkba kezdenek a dél-koreai cég pécsi és fehérvári dolgozói

A dél-koreai cég nem volt hajlandó a bérfejlesztés felülvizsgálatára. Méltatlannak érzik a helyzetüket, ismét sztrájkba kezdenek a dél-koreai cég pécsi és fehérvári dolgozói

Méltatlannak érzik a helyzetüket, ismét sztrájkba kezdenek a dél-koreai cég pécsi és fehérvári dolgozói

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!