Dagad a rendjel-botrány: Zelenszkij nem vesz részt az Ukrajna újjáépítéséről szóló gdanski konferencián
A kitüntetésétől megfosztott ukrán elnök már vissza is küldte a Fehér Sas-érdemrendjét, Julia Szviridenko miniszterelnök pedig bejelentette, hogy ő vezeti majd a csütörtökön Gdanskba induló ukrán küldöttséget.
- Hirdetés -
