A kitüntetésétől megfosztott ukrán elnök már vissza is küldte a Fehér Sas-érdemrendjét, Julia Szviridenko miniszterelnök pedig bejelentette, hogy ő vezeti majd a csütörtökön Gdanskba induló ukrán küldöttséget.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG