12 órás sztrájkot jelentettek be a pécsi és székesfehérvári autóalkatrész-gyárak dolgozói
A dolgozók az alacsony bérfejlesztés mellett a hétvégi túlórákra, megnövekedett terhekre is panaszkodnak.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A dolgozók az alacsony bérfejlesztés mellett a hétvégi túlórákra, megnövekedett terhekre is panaszkodnak.
- Hirdetés -