12 órás sztrájkot jelentettek be a pécsi és székesfehérvári autóalkatrész-gyárak dolgozói

A dolgozók az alacsony bérfejlesztés mellett a hétvégi túlórákra, megnövekedett terhekre is panaszkodnak.

12 órás sztrájkot jelentettek be a pécsi és székesfehérvári autóalkatrész-gyárak dolgozói

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Vállalkozás

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!