A cseh T-Mobile márka- és marketingkommunikációs vezetőjeként folytatja Balogh Tímea
Balogh Tímea a Deutsche Telekomtól csatlakozik a cseh T-Mobile-hoz, ahol eddig marketingmenedzserként dolgozott a B2C Europe területen, és elsősorban a márka pozícionálására, a marketingkommunikáció tervezésére, valamint a kampányok végrehajtására összpontosított az európai piacokon.
- Hirdetés -
