A Fidesz szerint a Tisza-kormány Rákosi Mátyás forgatókönyvét alkalmazza az 1950-es évekből
A kormányoldal megfontolja, hogy ne 12, hanem 8 évben maximálják az országgyűlési képviselői mandátum hosszát, és hogy az alkotmánybírák megbíztatásának idejét 12-ről 9 évre csökkentsék, valamint javasolni fogják azt is, hogy a hivatali idejüket ki nem töltő köztársasági elnökök ne részesüljenek élethosszig tartó juttatásokban - válaszolta Magyar Péter miniszterelnök kedden a Fidesz képviselőjének napirend előtti felszólalására.
- Hirdetés -
