Megszűnik Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében a tűzgyújtási tilalom vasárnaptól
A pénteken lehullott csapadék Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében mérsékelte a tűzveszélyt, ezért a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság egyetértésével vasárnaptól ebben a vármegyében feloldja a tűzgyújtási tilalmat. A korlátozás azonban öt vármegyében továbbra is érvényben marad - írta internetes oldalán a Nébih szombaton.
- Hirdetés -
